V naší půjčovně svářecích strojů nabízíme širokou škálu svářeček a příslušenství pro různé účely. Zákazníci si mohou pronajmout stroje na krátkodobé nebo dlouhodobé období, v závislosti na svých potřebách. Půjčovna má k dispozici jak ruční, tak i automatické stroje, které zahrnují TIG, MIG a elektrody na svařování. Všechny stroje jsou pravidelně udržovány a kontrolovány, aby byla zajištěna bezpečnost a spolehlivost. Zákazníci mohou získat také poradenství od kvalifikovaných techniků ohledně správného používání strojů a výběru správného zařízení pro jejich projekt.

Pronájem svařovacích zařízení

Pro přesnou aktuální nabídku svařovacích zdrojů nás prosím kontaktujte. Ceny od 300 Kč / den / bez DPH – dle velikosti a vybavení stroje.

Délka pronájmu je stanovena v zápůjčním protokolu a jeho délku je možné po uplynutí této doby prodloužit. V případě dlouhodobého pronájmu je možné stanovit cenu individuálně.

Co vše je v ceně půjčovného zahrnuto?

  • Cena pronájmu standardně zahrnuje svařovací zdroj s hořákem, zemnícím kabelem.
  • Cena pronájmu nezahrnuje přídavný a spotřební materiál, redukční ventil a plynovou láhev.
  • Při zapůjčení stroje je nutné uhradit zálohu – dle hodnoty stroje.
  • V případě ztráty či poškození stroje nese nájemce zodpovědnost za náklady spojené s uvedením stroje do původního funkčního stavu.

Rychlý kontakt

Josef Ševčík
+420 603 192 131

Pavel Nejezchleb
+420 724 525 614

Adresa

ARC-H Welding s.r.o.
Rebešovická 36
643 00 Brno

Otevírací doba:
7.00-16.00