Mobilní modulární pracoviště
Domů » Produkty » Mobilní modulární pracoviště

Mobilní robotické pracoviště na speciální nosné paletě. Předností této palety je tuhost systému a její variabilita. Díky společné základně nedochází ke ztrátě TCP (Tool Control Point). Pracoviště je možné osadit různými polohovadly, a tím ještě zvýšit efektivitu jeho využití. Kabelové trasy, chlazení a inertní plyny jsou ošetřeny vedením vnitřkem palety. Výsledkem je pak čisté, profesionálně zpracované robotické pracoviště, které stačí jen převézt, zapojit do zásuvky a okamžitě začít s produkcí.

Chcete si tento produkt vyzkoušet nebo koupit?

Technická data

Značka

Režimy svařování

, , , ,

Související produkty

  • Řada kooperativních robotů FANUC CRX-10iA a CRX-10iA/L pro reálné bezpečné průmyslové využití

  • Průmyslové svařování nové generace s X5 FastMig Pulse pro pulzní svařování oceli, nerezové oceli a hliníku. X5 FastMig Pulse je modulární multiprocesní svářečka zaměřená především na vysoce výkonné svařování metodou MIG/MAG.

  • Svářecí stůl má 15mm pracovní desku pro přípravu těžkých konstrukcí či svařenců. Maximální kvality, robustní provedení a široký výběr rozměrů a volitelného příslušenství.

  • OSKAR je svařovací kolaborativní robot se všemi výhodami standardních svařovacích robotů.

  • Odsávání svářečského dýmu z okolního vzduchu zajišťuje nejen čistý vzduch na pracovišti, ale přispívá i k vyšší spokojenosti pracovníků.

Poptávka

Specialisté na svářecí techniku a automatizaci

Společnost ARC-H Welding s.r.o. se specializuje na prodej a servis svářecí techniky, automatizovaného řezání a svařování, indukční předehřevy, ruční a strojní plasmové řezání, svařovací stoly, upínací technika, odsávací a filtrační systémy, zařízení pro tepelné zpracování, přídavné materiály, svařovací dráty, ochranné pomůcky a mnoho dalšího.

Přejít nahoru