Opravdový Svařovací Kolaborativní Adaptabilní Robot OSKAR
Domů » Produkty » Opravdový Svařovací Kolaborativní Adaptabilní Robot OSKAR

OSKAR je svařovací kolaborativní robot se všemi výhodami standardních svařovacích robotů. Funkce jako TAST, Touch sensing, Coordinated motion a nebo 32 přednastavených tvarů sváru jsou k dispozici. Mnoho firem se dnes potýká s nedostatkem kvalifikovaných lidských zdrojů. U svařovacích operací je tato problematika ještě citelnější, protože rekvalifikace na svářeče je časově náročná, nákladná a svářeč s certifikací spadá do úrovně s vyšší fluktuací. V tomto případě je OSKAR jednoznačně stabilní řešení. Jednorázovou investicí získáte nejstabilnějšího svářeče pro třísměnný provoz. Realizace robotického svařovacího pracoviště je přitom velmi rychlá. Kobot může být samostatně stojící a nebo fixovaný k jednoduchému svařovacímu stolu.

Související produkty

  • Řada kooperativních robotů FANUC CRX-10iA a CRX-10iA/L pro reálné bezpečné průmyslové využití

  • Svářecí stůl má 15mm pracovní desku pro přípravu těžkých konstrukcí či svařenců. Maximální kvality, robustní provedení a široký výběr rozměrů a volitelného příslušenství.

  • Svařovací stůl BASIC je jednoduchý stůl bez bočnic s 12mm pracovní deskou. Maximální kvalita a široký výběr rozměrů.

  • Mobilní robotické pracoviště na speciální nosné paletě. Předností této palety je tuhost systému a její variabilita.

  • Odsávání svářečského dýmu z okolního vzduchu zajišťuje nejen čistý vzduch na pracovišti, ale přispívá i k vyšší spokojenosti pracovníků.

Poptávka

Specialisté na svářecí techniku a automatizaci

Společnost ARC-H Welding s.r.o. se specializuje na prodej a servis svářecí techniky, automatizovaného řezání a svařování, indukční předehřevy, ruční a strojní plasmové řezání, svařovací stoly, upínací technika, odsávací a filtrační systémy, zařízení pro tepelné zpracování, přídavné materiály, svařovací dráty, ochranné pomůcky a mnoho dalšího.

Přejít nahoru