Náš servis svářecích strojů poskytuje komplexní servis a opravy svářecích strojů různých značek a typů. Kvalifikovaní technici nabízejí pravidelné údržby, opravy poruch a diagnostiku poruchy. Pokud je potřeba, mohou technici také provádět výměnu součástek a doporučit zákazníkovi nejlepší řešení. Firma se zaměřuje na rychlou reakci a kvalitní služby, aby minimalizovala dobu výpadku strojů. Servis také nabízí záruční i pozáruční opravy a spolupracuje s  mnoha výrobci, aby zákazníci mohli získat nejlepší možné řešení pro své potřeby.

Záruční a pozáruční servis

Naše servisní středisko zajišťuje autorizovaný záruční i pozáruční opravy svařovacích strojů KEMPPI. U pozáručních oprav si poradíme i s jinými značkami – iWeld, Fronius, Alfa-In, Cloos, EWM, Esab, Lorch a další. Samozřejmostí jsou i opravy vzduchem a vodou chlazených hořáků – KEMPPI, Binzel, TBi, Esab, iWeld. V rámci servisu jsme schopni zajistit i čištění strojů. Vaše svařovací stroje vám za to budou vděčné a prodloužíte jejich životnost.

Verifikace a kontroly svařovacích zařízení

Našim zákazníkům nabízíme kontrolní měření svařovacích zařízení všech značek dle normy ČSN EN 60974-4 ed.3 a verifikace svařovacích zařízení dle normy ČSN EN IEC 60974-14.

Co je kontrolní měření svařovacích zařízení?

Účelem je ověřit, zda elektrické zařízení je v souladu se základními technickými a bezpečnostními ustanoveními příslušných norem a zahrnuje i ověření normálního provozního stavu zařízení. Cílem těchto pravidelných měření je předcházet závadám, které mohou nastat a přerušit tak provoz nebo vyvolat poruchu zařízení. V další řadě i předcházet bezpečnostním rizikům při práci s tímto zařízením.

Proč je důležitá verifikace svařovacích zařízení?

Pro zpracovatele kovů, kteří jsou certifikovaní dle norem ISO 9000, ČSN EN ISO 3834-2, stanovují zajištění kvality svařovaných výrobků a tyto normy právě odkazují na normu ČSN EN IEC 60974-14 o verifikaci (kalibraci, validaci). Při verifikaci svařovacích systémů se měří napětí, proud a rychlost podávání drátu – porovnává je vůči kalibračnímu přístroji a sleduje zda jsou naměřené hodnoty v přípustné toleranci.

Fotogalerie námi opravovaných svařovacích strojů

Rychlý kontakt

Josef Ševčík
+420 603 192 131

Pavel Nejezchleb
+420 724 525 614

Adresa

ARC-H Welding s.r.o.
Rebešovická 36
643 00 Brno

Otevírací doba:
7.00-16.00